Rozsiewacze

  • Porównanie produktów
Uniwersalny wózek rozsiewający WE 330
Uniwersalny wózek rozsiewający WE 330

Lekki i zwrotny wózek rozsiewający  WE 330 firmy WOFL-Garten posiada szerokość rozrzutu wynoszącą 41 cm i nadaje się do rozrzucania wszelkiego rodzaju substancji (nasiona, nawóz oraz piasek). Pojemność rozrzucanej substancji tego precyzyjnego urządzenia rozsiewającego z prętami postojowymi wynosi 15 litrów. Urządzenie wykonane jest z antystatycznego tworzywa sztucznego.

Wózek rozsiewający »Perfekt« WE 430
Wózek rozsiewający »Perfekt« WE 430

Wagon rozpylający »Perfekt« WE 430 firmy WOLF-Garten przeznaczony jest dla właścicieli ogrodów stawiających najwyższe wymagania pielęgnacji trawników. Urządzenie wyposażone jest w wygodną i dokładną regulację rozrzutu aż do 43 cm. Nadaje się do rozrzucania nasion trawy oraz nawozów do trawy. Uchwyt blokujący rozrzucanie gwarantuje, że żadne z nasion nie wypadnie z zasobnika, a specjalne koła zapewniają spokojne prowadzenie oraz wygodę przy napełnianiu.

Rozsiewacz rotacyjny WE-R1
Rozsiewacz rotacyjny WE-R1

Nowy rozsiewacz rotacyjny WOLF-Garten z 17 litrowym pojemnikiem został zaprojektowany do rozsiewania na dużych powierzchniach. Stworzony do siania trawy, rozsypywania nawozu, a nawet piasku i soli zimą. Dzięki rotacyjnemu urządzeniu rozsiewającemu siew jest równomierny na całej powierzchni. Szerokość rozsiewania dochodząca do aż 2,5 m, blokada rozsiewania w uchwycie i duże koła sprawiają, że rozsiewacz WE-R1 jest wygodny i prosty w użyciu.

Rozsiewacz uniwersalny WH
Rozsiewacz uniwersalny WH

Do szybkiego rozrzucania nasion i nawozu na małych powierzchniach najlepiej nadaje się rozsiewacz uniwersalny WH firmy WOLF-Garten. Urządzenie wykonane zostało z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego, jego szerokość robocza wynosi 12 cm i można je stosować również do rozrzucania piasku zimą.

Rozsiewacz uniwersalny WE-B
Rozsiewacz uniwersalny WE-B

Zasilany bateriami rozsiewaca ręczny WE-B zapewnia łatwe, szybkie i dokładne rozprowadzenie nadających się do rozrzucenia substancji, jak np. nasiona, nawóz, piasek czy sól na powierzchni do 750 m².